WACACO

WACACO NANOVESSEL TAŞINABİLİR TERMOS

Yorumlar (0)
308,69 TL
Paylaş:
Kampanya
  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  • ÖDEME SEÇENEKLERİ
  • YORUMLAR (0)
  • Nanovessel, 3'ü 1 arada vakum yalıtımlı bir şişedir - Bardak, Çay Demliği ve Sıcak Su Taşıyabileceğiniz Taşınabilir Termos - Gıda sınıfı ve paslanmaz çelik 304'den yapılmıştır, içeceğinizi tüm tatları ve tazeliği koruyacak kadar sıcak veya soğuk tutar. Bir filtre ağına sahip çayınızı doğrudan içinde demleyebilirsiniz. Çevirmeli kapağı ve filtre elemanını çıkarmak ve temizlemek kolaydır. Nanovessel, çoğu otomobil bardak tutacağına uyacak şekilde boyutlandırılmıştır. En önemlisi, Nanovessel, Nanopresso ile% 100 uyumludur. Vakum şişesinden Nanopresso su haznesine sıcak su dökmek için bu taşınabilir termos 'u kullanabilirsiniz. Nanovessel doğrudan Nanopresso üzerine monte edilebilir ve büyük yalıtımlı bir su deposu olarak kullanılabilir. Nanovessel, Nanopresso'nuza mükemmel bir eklentidir.

    DİKKAT: Nanopresso üzerine monte edildiğinde, Nanovessel izotermal fonksiyonunu garanti edemez. Sıcak su, en iyi performansı elde etmek için Nanovessel'de kapağı sıkıca tutturulmalıdır. Nanovessel, Nanopresso'ya bir fincan kahvenin çıkarılması için gereken süreden daha fazla bağlanmamalıdır (en fazla 1-2 dakika).

    Nanovessel Taşınabilir Termos, Espresso yapımı için Nanopresso olmadan kullanılamaz. Nanopresso ayrı olarak satılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.