WACACO

WACACO NANOPRESSO BARİSTA KİT UPGRADE KİTİ

Yorumlar (0)
395,59 TL
Paylaş:
Kampanya
 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • ÖDEME SEÇENEKLERİ
 • YORUMLAR (0)
 • Wacaco Barista Kit Nanopresso Upgrade Kiti Nedir?


  Barista Kiti, küçük bir kapta paketlenmiş eksiksiz bir aksesuar setidir. Size 120 ml'ye kadar double espresso (16 gram öğütülmüş kahve) hazırlama imkanı sunarak Nanopresso yeteneklerini genişletir. Nanopresso, 18 barlık yüksek basınç ekstraksiyonu sayesinde daha büyük kahve haznesinden tam olarak yararlanır ve çoğu ev tipi espresso makinesinin ekstraksiyon kalitesini aşar. Kahve severler, inanılmaz derecede zengin espressonun tadını çıkarırlar. İkili espresso sepeti, başka hiçbir taşınabilir espresso makinesinde bulunmayan benzersiz bir özelliktir. Tek başına kahve demlemek için uygun değildir. Barista Kit sadece Nanopresso Modelleri ile uyumludur.


  Wacaco Barista Kit Nanopresso Upgrade Kiti İçeriği Nedir?  Büyük su deposu (140 ml),
  İki büyük espresso fincanı çift ​​espresso filtre sepetleri(16 gr çekilmiş kahve) kapaklı,
  Tek bir espresso filtre sepeti(8 gr çekilmiş kahve) kapaklı,
  Çift ​​espresso adaptör halkası,
  Kullanım ktapçığı (İngilizce / çince).

  Ölçüler:  150x62x62 mm

  Ağırlık:  270 gr.

  Wacaco Barista Kit Nanopresso Upgrade Kiti Ne İşe Yarar?

  Wacaco Barista Kit Nanopresso Upgrade Kiti ile kendi baristanız kendiniz olur ve muhteşm kahveler yaparak yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

  Wacaco Barista Kit Nanopresso Upgrade Kiti ile dilediğniz zaman dilediğiniz yerde kaliteli kahve yapabilir ve içerbilirsiniz. Kendinizi mutlu etmek ve daha keyifli bir yaşama sahip olmak için kendinizi için birşeyler yapmalısınız. Yapılacaklar listesinin başında kendi muhteşem kahvenizi kendinizi yapmak yer alabilir. Bu sayede önce kahveniz sonra da hayatınız daha keyifli bir hal alacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.