ROK Espresso GC Kahve Makinesi

Yorumlar (0)
2.745,00 TL
Paylaş:
Kampanya
 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • ÖDEME SEÇENEKLERİ
 • YORUMLAR (0)
 • ROK
   
  Espresso GC
   
  Kontrol Sizde
   
  ROK ile kahve hazırlamak bir keyif haline dönüştür.


  5f998d189a4a2c05f315387c_2020_07_20_Front_1.jpg (744 KB)


  ROK ile Elektrikten, Karmaşık Makinelerden ve Kablolalardan Kurtulun
   
  Artık pahalı mekanik elektrikli aletler geride kaldı ve ROK elektriğe ihtiyaç duymaz, sadece kahveni öğüt, sıcak suyu dök ve ellerinde kendi deneyimini hisset.


  +rok-classic-45-detail.jpg (17 KB)


  Zamanını kendine sakla ve evinde gerçek bir Barista ol
   
  Su sıcaklığını muhafaza etmek için öğütmenin tazelik derecesi ve inceliğinden mükemmel bir kahve hazırlamak için pek çok yol vardır, İlk olarak, ROK’u sıcak su ile boş olarak çalıştırın, daha sonra Portafilter ile kahvenizi istediğiniz dozajda ayarlayın ve Tamper ile kahvenize baskı uygulayıp düz hale getirin, daha sonra Porta Filter ROK’a sabitleyin. Sıcak suyu maximum seviyede ROK’un haznesine dökün(damak tadınıza göre su oranını ayarlayabilirsiniz). Bardağınızı Splitter’ın altına sabitledikten sonra, sıra en zevkli ana geldi ! 2 elinizle tuttuğunuz sapları yukarı çekin, su süzüldükten sonra, sapları aşağıya doğru itin, kremayı almak için bu işlemi  tekrar deneyin ve müthiş kremasıyla Espresso hazır.
   
  Afiyet olsun...
   
   
  Gerekli herşey hazır
   
  Portafilter,  Splitter, Tamp/Spoon ve 10 yıllık garanti! Hepsi beraberinde gelir. Ee bu müthiş ROK ile 3. Nesil kahve hazırlamak için daha ne bekliyorsun?


  rok-espresso-maker-gc-2_1600x_edit.jpg (63 KB)


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.