Süt Kremasına Fotoğraf Baskısı Yapmak! (Ripples ile Kişiye Özel İlginç Tasarımlar)

06/08/2018 0 Yorumlar

Süt Kremasına Fotoğraf Baskısı Yapmak! (Ripples ile Kişiye Özel İlginç Tasarımlar)

Kahve kimi zaman sosyal ortamın vazgeçilmez içeceği olarak görülse de kişisel bir zevk olarak da hatrı sayılır bir önem taşıyor. Arkadaşlarla geçirilen kıymetli zamanda sayısı unutulurcasına içilen kahvelerin yanı sıra yalnızken tüketilen kahve de kişisel açıdan karşılaştırılamaz deneyimler sunuyor. Gününüze keyif katan kahveyi mesela Latte’yi düşünelim. Üzerindeki beyaz renkli süt kremasına ufak dokunuşlarla küçük desenler yapılarak sunulması bile kahvenizi daha sevimli hale getiriyor. Şimdi bu tasarımı birkaç tık öteye taşıyalım ve kahvenizin üstündeki süt kremasında kendi resminizle ya da size özel bir mesajla karşılaştığınızı hayal edelim. Ya da hayal etmeyelim, çünkü artık hayalden ziyade bunu gerçekleştirmek mümkün.

Süt kremasını bir tuval gibi işlemeyi sağlayan Ripples ile artık daha kişisel kahveler yaratmak çok pratik ve eğlenceli hale geldi. Kahve özütünü mürekkep gibi kullanarak saniyeler içinde süt kremasına fotoğraf, yazı ya da bilumum sembol işleyebilen Ripples; deseni kahve kullanarak yarattığı için kahvenin tadında da herhangi bir bozulmaya neden olmuyor.

Kahveyi daha neşeli ve kişiye özel hale getiren teknolojik ürünün kullanımı da son derece basit. Wi-fi uyumlu olan Ripples’a, süt kremasına baskı yapılacak desenin mobil uygulama ya da internet sitesi üzerinden aktarılması yeterli oluyor.

İşte Ripples ile yapılan ‘süt kremasında kişiye özel ilginç tasarımlar’ :

Ripples hakkında detaylı bilgi ve satın almak için;

www.myco.com.tr

Yorum Yap